Najnowsze komentarze

  Archiwa

  Kategorie

  • Brak kategorii

  Meta

  Lili Creative

  Kreatywne kameralne studio grafiki komputerowej i wizerunkowej fotografii produktowej, prowadzone przez Adrianę Sadkiewicz – graficzkę, blogerkę, autorkę, z niesłabnącym uśmiechem poszukującą nowych inspiracji i środków wyrazu artystycznego.
   –
  Tworzymy identyfikację wizualną marek, realizujemy fotograficzne sesje wizerunkowe, współpracujemy z markami i sklepami, wspierając je na co dzień w działaniach marketingowych, zwłaszcza w obrębie social media. Dbamy o stronę wizualną sklepów i serwisów internetowych. Tworzymy grafiki, banery, plakaty, ulotki, spa menu i inne projekty na potrzeby codziennego funkcjonowania naszych klientów.
   –
  Zapraszamy do współpracy! Aby uzyskać szczegółowe informacje oraz cennik współpracy, prosimy o mail na adres lilinatura@lilinatura.pl.

  Identyfikacja wizualna

  Proces opracowywania wizerunku, dopasowanego do potrzeb, charakteru i specyfiki marki to nasza pasja i ogromna przyjemność. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i kreatywnie, tworząc logotypy, dopasowując paletę barw, przygotowując materiały do druku, banery i reklamy, tak, aby nie tylko przykuwały uwagę, ale także cechowały się oryginalnością i były atrakcyjne wizualnie.

  Grafika

  Pokaż się od najlepszej strony! Przygotujemy banery, plakaty, grafiki na potrzeby social media, materiały do druku, zaproszenia ślubne i na inne okazje, okładki, kolaże oraz wszystkie specjalne projekty, które dopiero kiełkują głęboko w głowie. Cenimy nieszablonowe pomysły i indywidualne podejście.

  Fotografia

  Twoja oferta jest wyjątkowa? Zaprezentuj ją w wyjątkowy sposób! Organizujemy fotograficzne sesje wizerunkowe produktów, które podkreślą szczególny charakter marki.

  Marketing

  Oferujemy realizację działań marketingowych, opracowanie kampanii promocyjnych i prowadzenie profili w social mediach. Organizujemy sesje konsultingowe, skierowane w głównej mierze do właścicieli i kadry zarządzającej obiektami typu SPA, salonami kosmetycznymi o profilu naturalnym oraz sklepami z asortymentem eko. Proponujemy wsparcie marketingowe producentów i dystrybutorów marek kosmetyków i produktów naturalnych.

  Adriana Sadkiewicz

  Tworzę grafikę, fotografuję, prowadzę marketing, bloguję i uczę wytwarzać słodycze kosmetyczne.

  Z wykształcenia jestem geografem turyzmu i marketingowcem. Wyspecjalizowałam się w usługach turystyki zdrowotnej i wellness & SPA. Pracowałam w konsultingu SPA & wellness oraz bezpośrednio w hotelach SPA w Polsce i za granicą. Jestem pasjonatką kosmetyki naturalnej. Od wielu lat prowadzę autorskie warsztaty hobbystyczne oraz redaguję artykuły do magazynów i portali kobiecych. Prowadzę inspirujący blog www.LiliNatura.pl. W październiku 2016 roku ukazała się moja książka “Cukiernia kosmetyczna”.

  Od wielu lat fascynuje mnie grafika, fotografia i identyfikacja wizualna. Prowadzę działania marketingowe i dbam o stronę wizualną firm, prowadzę profile w social mediach, doradzam i konsultuję.